poniedziałek, 23 grudnia 2013

Wesołych Świąt!

           Z racji tego, iż Święta są tuż-tuż, chciałabym przekazać Wam kilka słów. Piszę to dzisiaj, ponieważ jutro jest zbyt ważny dzień, by w ogóle korzystać z komputera!

           Z okazji Świąt Bożego Narodzenia chciałabym Wam życzyć wszystkiego co najlepsze, drodzy Książkoholicy (: Sypiącego śniegu, wiele, wiele książek pod choinką, pogody ducha, wytrwałości w pasji, życiu codziennym oraz zawodowym, uśmiechu na co dzień. Życzę Wam też przede wszystkim tego, abyście te kilka ważnych dni przeżywali wraz z rodziną i wraz z nimi zasiedli do stołu wigilijnego. Pamiętajcie też o tym, że święta to nie tylko czas wesoło mrugających lampek, pięknie przystrojonych domów i prezentów pod choinką. Liczą się pogoda ducha i nasze serca, które razem złączone potrafią wiele zdziałać. I nie poprzestańmy na tych pięknych chwilach i dobrych uczynkach tylko kilka dni w roku, to może zdarzać się częściej! (:


           Zarazem  chciałam podziękować Wam za te kilka minionych miesięcy, w których mogłam Was poznać. To dzięki Wam wkroczyłam w świat blogosfery, pokazaliście mi co znaczy posiadać prawdziwą pasję. Dziękuję i życzę wesołych świąt!

          Pozdrawiam, Anath C:

6 komentarzy:

 1. Ja również życzę Ci wszystkiego dobrego, zdrowych, pogodnych, spokojnych i rodzinnych świąt! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne życzenia, kochana! Tobie również życzę wesołych świąt. Dużo zdrówka w te zimne dni. I moc książek pod choinką! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Życzę wielu prezentów książkowych pod choinką!

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciepłych i radosnych Świąt :)

  OdpowiedzUsuń
 5. W związku, że jest już po świętach, ja składam życzenia, ale noworoczne: wytrwałości i wielu sukcesów blogowych. :)

  http://shelf-of-books.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń